The Dumplings
komentarzy

The Dumplings – Sea You Later Tour (Wytwórnia, Łódź)

-3- / LIVE / NIUSY

The Dumplings to nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem. Intensywność emocjonalna przełożona na teksty, opisujące mikrokosmos relacji międzyludzkich z perspektywy młodych. Taneczny smutek, chwytliwe melodie i antyteza gwiazdorstwa. Justyna Święs (śpiew i teksty) i Kuba Karaś (muzyka i teksty) udowodnili, że potrafią przemawiać własnym głosem. Końcówka roku to czas trasy koncertowej promującej ich drugi studyjny album zatytułowany Sea You LaterZespół wystąpi w łódzkim Klubie Wytwórnia w czwartek 19 Listopada. 

Błyskotliwy debiut The Dumplings w 2013 roku sprawił, że ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce. W ciągu miesiąca zdobyli 13 tysięcy fanów na facebooku (aktualnie jest ich ponad 62 tysiące) a wraz z internetowym rozgłosem pojawiły się koncerty, których zagrali już 115 od września 2013.

W 2015 roku zespół promował swoją muzykę za granicą. Zagrał koncert w Paryżu podczas imprezy Polish Fashion Now, w Meksyku na Festiwalu filmowym Short Waves oraz cztery koncerty w Tokio w ramach japońskiej trasy koncertowej.

Data Wydarzenia: 19.11.2015, godzina 19:00
Organizator: Wytwórnia
Bilety: 35 zł – ulgowe / 40 zł – normalne

Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/176874199314181/