sisterr
komentarzy

SISTER WOOD // otwarcie cyklu 4 Dzień Tygodnia

SISTER WOOD to polsko-angielskie trio, które dopiero co wydało na świat swój debiutancki album „Language Barriers”. Muzycy promować go będą już w najbliższy czwartek w Warszawie otwierając tym samym cykl 4 Dzień Tygodnia, który prezentować będzie największe odkrycia polskiej sceny alternatywnej.

Gdzie?

TEMAT RZEKA
Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa

Kiedy?

28 maja 2015

Koncert zacznie się o godzinie 20.30, wcześniej organizatorzy zapraszają na plażę. Wstęp jest darmowy, tym bardziej gorąco zapraszamy bo z doświadczenia wiemy, że Sister Wood na żywo są po prostu wspaniali!

Londyn od zawsze kreował oddanych muzyce artystów, wrażliwych, ambitnych i co najważniejsze – poszukujących ciekawych brzmień, nic więc dziwnego, że to właśnie tam ścieżki dobrze znanego w Polsce Łukasza Moskala skrzyżowały się z muzyczną drogą obraną przez siostry Wood. Jak mówią – nigdy nie planowali kariery, chcieli tylko wspólnie tworzyć.  Na żywo mocne bębny znakomicie współgrają z klawiszami i delikatną grą skrzypiec. Całość dopełniana świetnymi wokalami Sarah i Rachel Wood czaruje o czym niedługo będziecie mieli okazję się przekonać na własnej skórze.

Grupa zapowiedziała kolejną porcję koncertów:

28.05 – WARSZAWA, Temat Rzeka.

31.05 – ŁÓDŹ, Wytwórnia ( Support przed Selah Sue)

01.06 – GDAŃSK, B90 ( Support przed Selah Sue)

28.06 – BIAŁYSTOK, Halfway Festiwal

Poniżej próbka koncertowych możliwości zespołu zarejestrowana podczas marcowej wizyty w Łodzi:

https://www.youtube.com/watch?v=p7W4Iuvlk4I

Ponieważ impreza odbędzie się pod gołym niebem organizatorzy cyklu proszą o przestrzeganie kilku podstawowych zasad:

1. Zachowaj porządek. Wyrzuć do kosza śmieci po sobie, a także śmieci pozostawione przez niekulturalnego sąsiada.
2. Zachowaj kulturę osobistą. Nie załatwiaj swoich potrzeb w lesie. Skorzystaj z bezpłatnej toalety miejskiej w pawilonie przy ulicy lub WC klubokawiarni.
3. Zachowaj rozsądek. Wisła jest piękna, ale niebezpieczna. Nie ryzykuj wyczynów pływackich!
4. Zachowaj czystość. Plaża przeznaczona jest do plażowania. Ognisko rozpalaj tylko w wyznaczonym do tego miejscu, po lewej i prawej stronie plaży.

Niech te zasady staną się Twoją dewizą. Pokaż że masz głowę na karku i pomóż dbać o wygląd swoich ulubionych miejsc. Korzystaj z życia jak należy i naucz też tego swoich przyjaciół!

Do zobaczenia!