Póki śmierć nas nie rozłączy
komentarzy

Póki śmierć nas nie rozłączy – pierwszy polski serial o zombie z doskonałą muzyką!

„Póki śmierć nas nie rozłączy” opowiada historię związku pary bohaterów, którym przyszło żyć we wrogim, postapokaliptycznym świecie, który wdziera się w ich życie nieproszony, bez ostrzeżenia, doprowadzając do wściekłości i agresji. Serial będzie czerpał z gatunku filmów postapokaliptycznych i będzie stawiał na wyraziste postaci, żywy język i silne emocje. Wszystko to na razie w formie przyszłej, bowiem na jednym z portali crowdfundingowych trwa właśnie zbiórka pieniędzy na finalizację tego projektu.

Na pytanie dlaczego akurat taka forma poszukiwania wsparcia, pomysłodawca serialu Kuba Ryszkiewicz wraz z ekipą odpowiadają tak:

„Taka forma finansowania pozwoli nam zrobić ten serial tak, jak chcemy. Z krwią, brutalnością, wulgaryzmami, bez kompromisów. W ten sposób mamy też nadzieję trafić z naszym pomysłem do większej ilości odbiorców.”

Niewątpliwie jednym z najistotniejszych elementów składowych serialu będzie muzyka. Do użyczenia swoich kompozycji w pilocie, twórcą projektu udało się namówić Michała Jelonka, Michała Zygmunta i zespół Stardust Memories, co nadało całości niepokojącego klimatu. Na pełnej ścieżce dźwiękowej pojawią się także inne, niemniej interesujące nazwiska.

Zachęcamy do zapoznania się z pilotem serialu:

a także do wspierania inicjatywy na portalu PolakPotrafi.pl
http://polakpotrafi.pl/projekt/poki-smierc-nas-nie-rozlaczy

Póki śmierć nas nie rozłączy - promo

Inicjatywa objęta została patronatem Magnetoffonu.