unnamed (1)
komentarzy

Lasse Matthiessen w łódzkim mieszkaniu

20 października o 20:30 Lasse Matthiessen, zwany duńskim trubadurem, wystąpi w łódzkim mieszkaniu w ramach Pogonka House Gig.

Wstęp na koncert – 10 zł (kwota sugerowana; nie wypada wrzucić mniej, wypada wrzucić więcej – wszystkie pieniądze trafią do artysty, który danego dnia występuje).

Utwory Lasse Matthiessena to połączenie prostoty i piękna. To również mieszanka mrocznych nastrojów z delikatnością. Muzyka artysty jest wypadkową folku, country, bluesa i muzyki ludowej. Artysta pochodzi z Danii. W dorobku ma cztery płyty. Lasse zagrał setki koncertów w takich krajach jak Niemcy, Francja, Austria, Hiszpania, USA, Norwegia i Holandia.

 

House Gigs Pogonka

To cykl koncertów w łódzkim mieszkaniu przy ul. Pogonowskiego 45. Akcja rozpoczęła się w lutym 2014 roku. Od tamtego czasu raz w miesiącu organizowany jest koncert. W malutkim mieszkaniu grali wcześniej m. in. Peter J. Birch (Polska), Oly (Polska), Marcelina (Polska), J (Czechy), Hey!Rabbit (USA), Brett Perkins (USA), Teddy Jr (Holandia), Jordan O Keefe (Irlandia Północna), Sonia Pisze Piosenki (Polska), Sasha Boole (Ukraina), Romek Puchowski (Polska), Peter & Jacob (Polska), Wasp Summer (Australia), Justin Cousack (Australia), Young Stadium Club (Polska), Budyń (Polska) i ET Tumason (Islandia).

sprawdź: www.facebook.com/housegigspogonka